İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Makale Yazma Şirketimiz

09.09.2012
4.747
Makale Yazma Şirketimiz

Yaklaşık 4 gündür hergün aralıksız yunus kardeşimle bir Makale yazma şirketi kurduk 🙂 Hergün yaklaşık 15 makale civarı isteğe göre makaleler yazıyoruz.E tabi sonuçta kazandığımız para bizim için bayağı yüksek bir rakam almaya başladı.Sonuçta oturduğumuz yerden yazarak kazanıyoruz :). Fakat herkes için kolay görünse de aslında gerçekten insanın kafasını sürekli dolu tutan her konuda bir makale yazma için kendimizi yırtmamız gerekiyor bazen.

Öyle ki bazen bize gelen konular hakkında araştırma yapmamız gerekiyor yani zaman geliyor “panax” hakkın da 20 makale yazmamız gerekiyor 🙂 Daha adını yeni duyduğumuz şeyler hakkında sadece küçük bir araştırma yaparak 250 kelime 20 makale çıkartmak aslında gerçekten bir yetenek işi.Ben daha öncede bir insan için 150 civarı makale yazdığım için Yunus kardeşimden biraz daha tecrübeli olsam da yunus daha yeni başlayan yazdığı makaler ile beni bile sollamaya başladı :).

Aslında genel mantık olarak bir kilit cümle oluşturuyor ve o kilit cümle etrafında dolandıkça dolanıyoruz :). Çünkü öyle konular geliyor ki insana başka çareler bırakmıyor.Panax hakkında makale yazmak zor derken sonradan aldığımız makaleler yüzünden panax bebek oyuncağıymış der hale geldik.Benim yazmak zorunda olduğum “ukash” makaleleri yunusunda “asansör” makaleleri aslında panax kadar zor değil :). Çünkü panax makalelerinde her birinde panax’ın farklı faydalarından tedvi yöntemlerinden patentini alan insanlardan panax bitkisinin kökeninden vs bahsediyorduk.Ama ukash veya asansör diyince öyle tıkandık kaldık resmen :).

Ama sonunda parasını eksiksiz ve anında banka hesaplarımıza geçen müşterilerimiz bizi heveslendirmek için yeterli sebebpoluşturuyor.Paramızı banka hesabında gördüğümüz an gelen bir yazma isteği sayesinde hiç düşünmeksizin takır takır yazabiliyoruz hatta :). Sizlerle yazdığımız makalelerden birisini paylaşmak isterdim fakar yazdığımız şirketlerin telif hakları vs derken başımıza iş alıp müşteri kaybetmemek için şimdilik paylaşmıyorum fakat ileride yazdığımız şirketlerden birisinden paylaşma için izin ister sizlere de göstermiş olurum :).

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Yunus Duyar dedi ki:

  İbrahim, herşeyi açıklamış ve yaşadığımız sorunları yazmış. Hiç birşey dışarıdan görüldüğü kadar değil. Bunuda makale yazma konusunda anlamış bulunuyorum. Gün geçtikçe daha değişik konu başlıkları ile karşılaşıyoruz hele şuanki bizleri oldukça zorlamaktadır.

 2. pcmania dedi ki:

  Her ikinize de bu işte Allah’tan bol kazanç, sabır ve yazma azmi diliyorum.. 🙂 İyi bir işe kalkışmışsınız da tam olarak nasıl yapıyorsunuz. Durup durduk yerde mi teklifler geliyor. Yoksa forumlara konular mı açıyorsunuz. Yazınızı baştan sona kadar okudum ama “şirket” dediğiniz o şeyin çalışma stilini anlayamadım. 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Yani aslında Şirket dememizin sebebi beraber çalışmamız 😀
   Yoksa kurumsal bişey yok tabiki 😛
   Teşekkürler

 3. sercanaktay dedi ki:

  başarılarınızın devamını dilerim bol kazançlar

 4. sonyolcu47 dedi ki:

  makale yazmak bence zor emek varsa takdir vardır. sizleri takdir ediyoruz :))

 5. Onur Divan dedi ki:

  İnş. istediğiniz başarıya ulaşırsınız.Bol kazançlar

 6. Kemal Can dedi ki:

  İşinde başarılar dilerim canım kardeşim.

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Teşekkürler abi allah razı olsun

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com