İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Neden cevap vermiyorum size?

16.02.2016
2.448
Neden cevap vermiyorum size?

Selam tripli arkadaşlar, neymiş neden yazmıyor muşum? Direk gelişme kısmından giriyorum yazıya artık olaya bakın vaktim o kadar dar ki süslü püslü saçma sapan giriş paragrafı bile es geçilmek zorunda kaldı. Sayın arkadaşlar, yoğun tempo ile çalışmaktayım halimi görseniz Allah sabır versin diyecek türden, lakin siz gelip “Kardeşim SA” “Kanka SA bişey diyecektim” “Knk bakale bişi isticem” ile başlayan cümleler kurdukça mesajlara tıklayasım gelmiyor benim. Böyle cümlelerle başlayan sadece facede 35 mesaj var bak. Vallahi ya. İnanmazsan bknz: ( TIKLA ) . Watsapı sms’leri saymıyorum bile ya.

Ulan yok vallaha yok kendime 5 dk ayıracak vaktim yok sizin için nasıl ayırayım? 5 Dk gülelim stress atalım diye facebook’a giriyoruz bişey beğeniyoruz sağda gören yardırıyor “aha bişey beğendi kesin burda yürü yürü yürü yaz hemen çabuk çabuk” Yok hacı yok değişmedim, aynıyım. Totom da kalkmadı afedersiniz böyle laflarla da gelmeyin bana anlayışlı olun biraz. Boş boş gezeceğinize ileride iş hayatına atılınca görcem ben alayınızı zaten şimdilik sabrediyorum. Velhasıl kelam yazacak onca güzel konu varken, şiir varken havalar güzel gidiyor iken, baharım gelmemişken onca problemin stress’in arasında bana bide böyle saçma bir konuda yazı yazdırttınız helal olsun.

Her neyse sonuçlandırıp gidiyorum artık. Yanlış anlamayan direk anlayın: YAZMAYIN LAN bi gidin olum önceden ben mi vardım istediklerinizin %90’nı araştırılarak bulunacak şeyler google diye bişey icat edilmiş oraya aradığın şeyi yazıyorsun anında buluyor sana binlerce şeyi. Vallahi bak bi ara denemeni tavsiye ederim.

Neyse biraz ciddi olmak gerecek ise eğer: Gerçekten artık saçma sapan triplerinizi ve tavırlarınızı bırakın, gerçekten işim gücüm yok iken ne zaman sizin için uğraşmadım yazmadım onları düşünün. Beni daha fazla verem etmeyin artık. Hadi Allah razı olsun diyeceklerim bu kadar, hepiniz anlamıştır artık durumu. Elimden gelen bişey yok vaktim de yok sürükli de yorgunum artık. Araştırmacı kişiliğiniz ön plana çıksın biraz.

hadi ben kaldığım yerden işlerime devam ediyorum o vakit.

Biraz daha zorlarsanız bir sonraki yazım intihar mektubu olacak canlarım.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İlhan dedi ki:

    sa kardeş bak hele, dermişim 🙂 Telefon numaranın falan ne işi var millette onu çözemedim, üzüldüm bak..

  2. Zübeyde dedi ki:

    Hit çekilmeye çalışılıp saçma sapan yazılardan başlıklardan sıkılanlar için güzel bir yazı olmuş. Bloglarda böyle yazılar paylaşıldığını bilmiyordum. Teşekkürler 🙂

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com