İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Pokemon Go Servers Are Experiencing Hata Çözümü

13.07.2016
2.077
Pokemon Go Servers Are Experiencing Hata Çözümü

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere tüm dünyaya çok hızlı bir şekilde yayılmış ve popülerliğin dibine vurmuş olan pokemon go oyunu hepimizi esir almış durumda. İlk 2 3 gün sadece bu oynu oynayanlara küfredip dalga geçmekle geçirsemde 4. gün kendimde “denemek” amaçlı başlayıp oldukça hayranı olmuş durumdayım. Öncelikle bilinmesi gerek ki spor yapmaya üşenen abilerimiz bu oyunu tercih etmeliler. Hem eğlenip hemde spor yapmanın tadına varırlar böylece. Saatlerce bir oyun için yürüyen manyaklar kulağımıza gelmiyor değil.

Dikkat etmeniz gereken bir husus var aman diyelim pokemon falan arayayım derken bir arabanın altında kalmayın. Oyununda bir sınırı olması lazım dur demenin vakti gelirse lütfen deyin oyun yüzünden canınızdan olmayın yani. Ha henüz böyle bir olay yok ama böyle bir haberi illa ki duyacağız. Pokemon go yüzünden tutuklanan kardeşlerimizin haberleri çoktan geldi bile.

Gel gelelim oyunun detaylarına, oyun oldukça kolay mantıkta oynanıyor yürüyün düzergahlarınız üzerinde pokemon bulun ve avlayın. Bu kadar basit mantığı var. Fakat bildiğiniz üzere henüz Türkiye sürümü yok açıkcası hepimiz illegal olarak bir şekilde temin edip oynuyoruz yalan yok. Bazen oyuna girmek istediğimizde “our servers are experiencing issues” gibi bir hata alıyoruz. Bu hatanın sebebi sunucuya olan aşırı yüklenme arkadaşlar. Yani sunucu kaldıramayacak düzeyde oyuncuyu barındırıyor demek. Biraz bekleyip yeniden denediğinizde girecektir üzülmeyin.

O zaman ne diyelim iyi avlar.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com