İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Promosyon Ürün Bizden Sorulur

15.12.2020
584
Promosyon Ürün Bizden Sorulur

Standart promosyon ürünlerinden sıkılanlar için Doyuk.com sizlere çok özel ve çok farklı seçenekler sunuyor. Firmanızı temsil edecek ve dikkat çekecek değişik promosyon ürünleri arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Standart ürünlerde bile sunulanlardan çok ayrı çalışmalar yaparak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

DOYUK, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için en hızlı teslimatı yapacağının garantisini veriyor. Ürünlerin hepsi Çin’den hızlı bir şekilde getirtiliyor veya özel olarak müşterinin isteğine göre dizayn ediliyor. Ayrıca sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da hizmet verdiği için en kaliteli ürünleri ve en kaliteli çalışmayı müşterilerine sunuyor. Düsseldorf ve Shenzhen ofisleri aracılığı ile dünyaya açılıyor.

Kurulumu İzmir’de olsa dahi Türkiye’nin de birçok yerinden operasyonlarını kontrol ederek iş hâkimiyetini kanıtlıyor. İstanbul’da bulunan operasyon merkezi aracılığı ile İstanbul’da bulunan firmalarla en hızlı şekilde irtibat kurabiliyor. Ayrıca yurt dışından gelen ürünlerin kontrolünü yapmak İstanbul operasyon merkezi sayesinde daha kolay oluyor.

Tanınırlığını arttırmak ve her zaman daha üst seviyeye ulaşmak için birçok fuarda çalışmalarını sergileyen DOYUK, en son Almanya’da düzenlenen Düsseldorf fuarına katıldı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında katıldığı fuarlarda neler yaptığını incelemek isterseniz www.doyuk.com web sitesi üzerinden her ayrıntıya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DOYUK kalitesi ile yaptırmak istediğiniz promosyon ürünlerinde müşterilere gönderim kargo yolu ile oluyor ve promosyon ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde paketlenerek sizlere gönderiliyor. Ürünlerinizin tasarımı, baskısı ve teslimi için verilen süreleri rahatça takip edebiliyorsunuz. Kalem, anahtarlık, magnet ürünleri, yapboz gibi birçok farklı seçenek promosyon ürünleri arasında yer alıyor. Bunların yanında powerbank, kablosuz şarj cihazı gibi oldukça farklı ürünleri de yaptırabiliyorsunuz. Katalogda bulunmayan ancak aklınıza gelen farklı ürünler için de DOYUK danışmanlarına e-mail veya telefon ile ulaşmanız yeterli oluyor.

Baskı hizmetleri ile seçtiğiniz promosyon ürünlerinin üzerine istediğiniz baskı yapılabiliyor. En kaliteli firmalarla çalışmış olan Doyuk.com referanslarını daha da arttırarak hem Türkiye’de hem de yurtdışında tercih edilen isimlerden biri haline gelmeyi planlıyor.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com