İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Sekiz 2

04.02.2013
3.756
Sekiz 2

AIS EZHEL

Ve yine bizle sekizle çekil ve rap izle delirmemen iste degil hemen iste.. Dumanini al buna kulagini aç aga bu takimla kazanilan bu kaçinci maç? haci kötü rapin tekler senin rapim teklen benim sende tek dert kesinneden taglenmedin gelir tekmem çetin gider eklem yerin bana back ver kariyerim beklenmedik.
Ve hala türkçe rap’te zihniyet eksik. arabesk yapar adam ismide rapçi. fanin olmasi için is. ve gerekli de nasil rap yapak aga kisneyerek mi?
Ve de rapi batagindan aldik yapariz adam kizmamalisin bize rapi çakariz apansiz aramizda kalsin kafaniz kadardir aga zipla lan çik o yatagimdan artik

RED

bize 8 gibi orjinal halk akimlari gerek. Yapamiyo yer altinin paf takimlari rapi, yolda bollamayla rahat takilmanin bize benzetilmen sagliyorsa altyapi hazir demek. Fark atip açtik iyice arayi siz de hala hayallerde hasminizi tarayin okyanusta kulaç atin ama bura panayir ve ayrica hedefinde görünen o karayiz lan ayi.
Olmuyosa zorlama bence sanma biri gelip sana kol kanat gercek biz de kendi çabamizla ortama gerçek bi heyecan getirdik neden zor para vermek.
Iki bira az içip de albümü alcak dinleyici gerekiyo çünkü sistem alçak sebepsizce bok atarsan üstümüzde kalcak piyasanin ortasinda süngümüz ve sancak

EMRAH KARAKUYU

Bize bi bak hersey yolunda! Bebegim ben asla yorulmam.
Gecenin sonunda, kanina karisacak bu müzik son hizla (son hizla)
Bu 2. bulusma, iyi olur bence hemen buna alisman. Sakin konusma, çünkü son derece saçma bizle yarisman!

KEISAN

Hiphop artik bilinçlendi kesin olarak. USA’de mos def burda yesil oda var hadi yat ya da bak aga kasmadan agir gel bu pastadan pay yok bi bas tada zar.

Patlar Yeniçeri Türk’ün gücü bu. Kirdigim da önyargi üstün düsün sus. Yerlesti beyin fakat geçti epey kullanilmaz ayni cümlede “destur” ve “kei”. Bizimle kapismak için önce bi King-Kong getir. Sekiz’in yaptigini kaldiramaz “Windows 7”. Kapak oldun diyosun ki manita süs ama “kei” dedigin rape sade karikatür.

Red verdi yine en zor sap beat yedi bunu sallanir endoplazmik retikulum. Kalemle kagit arkadasim Sekiz geldi merhaba simdi saga sola salla basi.

ANIL PIYANCI

Rapin adi çikmisti dokuza biz indirdik sekize pesine düsmedi ki bir milim geriye bu isi benzetelim bir bilim tezine ama pop dinlemek bildigin eziyet. Duyuru halka basin arkama geç kasit arama genç Anil yakar ates ver yazin barlara ses aga korsana hayir satin almana yes rap, sunu anla mizahta özgür Piyanci bu takar inatla gözlük hiphopla sözlüyüm pikapta gönlüm bu bi gerçek uzatir rihanna ömrü. Yok olup gidince sakin suçlama beni Tanri senin 10 katin vermis kuslara beyin. Yillardir yaziyorum utanmaz elim Anil Piyanci diger adim uslanmaz herif.

EMRAH KARAKUYU

Bize bi bak hersey yolunda! Bebegim ben asla yorulmam.
Gecenin sonunda, kanina karisacak bu müzik son hizla (son hizla)
Bu 2. bulusma, iyi olur bence hemen buna alisman. Sakin konusma, çünkü son derece saçma bizle yarisman!

GROGI

8 beyaz zenci tavirlari yasa disi zengin veya bencil çalismali masa basi diplomali issiz yaratir bu pislik düzen bence mistik sekilde geçtim bu pisti bizi denk alan beyinlerde batarya zayif bense saçi sari teni beyaz rastafarayim lakin pasta yarim fakat biz aslan payini almak için yeryüzüne çiktik saklanmayiniz homie ölümüne yasariz simdi bak yine önümüzde basari buranin horozlari çöplügünde savasir yastasiniz ne yapalim biz de bu müzigin hastasiyiz basma kalip tabulari yik bavuluna tik türkçe rap tabutunu kir pabucunu yirt canimi sikmak ister onlar çünkü çogu bos adam bense gavura kizip da bugün oruç bozamam

NOMAD

Yavas ol yerini bil Big-O bi mühendis. Hiphop’un bu cetvelinde milimetrik degersiniz. Kliplerde izledigini sokaklarda yaladim. Mürekkebi diplomamda “NYC” yaziyo kürekledim tutuldu her bi kasim açildi kanatlarim bi baskadir inan tadi gökyüzünde tur atmanin tabanvaya binmekten nasir tutmus ayaklarim adim gibi büyüktür bu kültüre katkilarim ipe uy serme sakin kazi kazan emekle hiç gerek yok diss atarak avuç açip dilenmene sayemizde rap edildi revize rap büyük bi pasta dedik böldük onu sekize.
Oynama poligonda kapis gel arenada söhreti kaldirabilcek kaç adam var piyasada tonla yükü kaldiran bu marsandizin adi ne N ve de O ve de M ve de A – D

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com