İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Selam yine ben.

24.03.2015
1.272

Selamlar dostlar, şöyle bi baktım da siteyi yine çok ihmal etmişim. Yazmıyorum en zamandır uzun uzun yazmayı da özlemişim lakin okula geç kalabileceğim için ağırdan alacağım. Ne yaptım, neler yaptım nasıl gidiyor tarzı sorulara cevap vereyim belki bir kaç kişinin umurundadır. Son zamanlarda malum okullarda ilerleme göstererek ilerliyoruz çok şükür inşallah bu dönem bilgisayar programlamadan mezun olacağım, ardından 4. üniversite için farklı planlarım var aklıma oturmuş fakat her an yerinden kalkabilecek bir bölüm mevcut şimdilik onu ifşa etmeyim hep birlikte göreceğiz.

He birde çok acı çektik bu aralar, kalbimiz katledilip bırakıldı öyle. Bırakan bıraksın elbette kendini yenileyecektir acıyla veya sevgiyle malum. Çok fazla düşünmemek için işe girdim birde kasiyer oldum çok güzel çalışma arkadaşlarım çok sıcak kanlı dostlar ile çevrili etrafım. O yüzden olsa ki çok şükür sevinçle gidiyorum. Elbette okuldan çıktıktan sonra 5 – 10:30 tarzı bir plan. Tam istediğim gibi kafamı rahat kılıyor yoğunluktan ve yorgunluktan zaten bir şey düşünüp kafamı yememe sebebiyet vermiyorum.

Bilgisayardan uzaklaşmaya çalışıyorum olmuyor pek fazla sanırım benim kaderim bununla bir yazılmış artık nasıl bir şeyse, hoş iş olsun okul olsun eskisi kadar vakit geçiremesemde çok memnunum daha iyi oldu daha sosyal bir ortama sahip oldum diye kısmen diyemem.

Ya birde insanlar empati duygularını yitirmişler, gerçekten insanlar birbirlerinin yerine koyup farklı pencerelerden bakmayı bilmiyorlar. Durum böyle oluncada acıyı çeken taraf tek kişiden ibaret oluyor. Pardon bu araya nasıl girdi, “Bugün kazanan yine Galatasay oldu, Cemaat Uzan ailesinden 13 milyar dolar çaldı” diyen Cem Uzan misali araya farklı şeyler karıştırdım.

Yani ne bileyim dostlar zor yahu. Neyse bu konu çok geniş bir içeriğe sahip bunu ayrıca işleyeceğim şimdilik esen kalın çok boş yazdım gibi geldi bugün ama olsun yazdım sonuçta.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com