İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Tema Değiştik!

31.01.2016
2.018
Tema Değiştik!

Selamlar ahali, standart her zaman sizleri karşıladığım temada bir değişikliğe gittim. Artık sıkıcı gelmeye başlamıştı malum. Tabi diğer bir nedeni de mobil uyumu konusunda yaşanılan sıkıntı idi. Zira herkes yazıları okumak için gözlerimi bozuyorum resmen tavırlarına girmişti. Haklılardı tabi responsive olmadığı için düzgünce dolaşamıyorlardı. Şuan ki temamız hem mobil uyumlu hemde önce ki temamıza kıyasla bir takım değişiklikleri barındırıyor. Fakat yine onun gibi oldukça sade bir halde bulunmakta.

Tabi ki altını çizmem gerekiyor ki düzenlemeler, eklemeler, çıkarmalar daha tam anlamıyla bitemedi. Yani tema şuan ki haliyle aslında tam istediğim gibi dört dörtlük değil ama zaman buldukça düzenlemeler sayesinde gelişecektir. O sebepten karşınıza çıkan problemleri veya hoşunuza gitmeyen yerleri bana bildirirseniz geliştirilmesi konusunda yardımcı olabilirsiniz. Kullanım olarka diğeri gibi oldukça kolay yine slider, son yazılar belirlediğim konulardaki ana kategorilerde ki yazıları içeren kısımlar bulunmakta. Sol tarafta yine aktif olarak kullandığım twitler yer almakta. Buna binaen footer yani en alt kısımda da instagram resimleri kısmını aktif ettim. Bu sayede son paylaştığım resimleri de oradan görebileceksiniz.

Bir diğer değişiklik ise diğerinde bulunmayan çekimlerim kısmı.Bu kısımda şuan ki haliyle sade durmakta ve çok fazla resim olmaması sebeiyetiyle şimdilik bu şekilde duracak olup gelişmeye açık olan kısımlardan birisi. Bildiğiniz üzere sözde prof. anlamda çekimlere başlamak niyetiyle makine almıştım henüz çekebildiğim çok resim yok ve çekimlerde oldukça amatör durumda, lakin zaman geçtikçe orda ki çekimlerin de daha düzneli kaliteli hale geleceği kanısındayım o kısım sayesinde gelişme seviyesini de hep birlikte adım adım görürüz artık.

cekimlersayfasi

Gel gelelim mikro blog kısmına, burası aslında sosyal timeline içeren bir bölüm. Lakin api kaynaklı veyahut eklenti scripti kaynaklı bir problem yüzünden şuan aktif edemedim. Bu konuya ilişkin çalışmalarım devam etmekte olup en kısa zamanda aktif hale gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Engin dedi ki:

  Değişiklik iyidir hayırlı olsun kardesim

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Eyvallah kardeşim sağolasın aynen öyle

 2. Göksel dedi ki:

  Ne demişler değişmeyen tek şey değişimdir. Hoş olmuş bu değişiklik kardeşim hayırlı olsun 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Eyvalllah kardşeim sağolasın 🙂

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com