İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Twitter takipçi onay sorununun çözümü.

15.09.2014
3.713
Twitter takipçi onay sorununun çözümü.

Merhabalar arkadaşlar, twitterde birçok kişinin başına geldiği gizli hesaplardaki takipçi isteklerini onaylama sorununun çözümüne dair br yol edindim. Bu hata şu şekilde olmakta gelen istekleri ne onaylayabiliyor nede reddedebiliyorduk. Sadece mobil sürüm için değil bilgisayar sürümü içinde bu sorun mevcuttu. Öyle ki bilgisayar üzerinden takipçiye onay verdiğimiz zaman isteklerden düşüyor fakat takipçi sayısına yansımıyordu.

Daha sonra sayfayı yenilediğimizde de onayladığımız takipçi isteği tekrar karşımıza çıkıyordu. Şimdi bu sorundan muzadarip olan birçok kişi bu sorunun neden ve nasıl olduğu konusunda bir takım meraklar taşıyor. Benim izlenimlerime göre bu hata mail onayı uzun süre yapılmamış hesaplarda oluyor. Ve uzun süre mail onayı yapılmamış bu hesaplar gizli bir askıya alınıyor. Askıda olduğunu siz farkedemiyorsunuz. Ve takipçi onaylarıda bir çeşt bugda kalıyor.

Sorunun çözümüde şu şekilde, hesabınızın mail aktivasyonunu mutlaka gerçekleştirin. Ardından hesap ayarlarına girin:

 

hesapayarlari

Hesap ayalarına girdikten sonra en altta bulunan hesabımı devre dışı bırak linkine tıklayıp karşınıza gelen adımları tamamlayın.

devredisi

Ardından hesabınızı giriş yaparak tekrar aktif edin. Deneyin eğer sorun devam ediyorsa yukarıdaki adımları 1 tur daha uygulayın. Yani eğer hesabı dondurup açtıığınız ilk sefer olmadıysa 2. seferde olacaktır. Fakat daha önce gelmiş olan isteklerin kaybı söz konusu. Ne yazık ki denediğim hesapta önceki istekler silinmişti. Ama bunları yaptıktan sonra gelen her isteği herhangi bir sorun olmadan onaylayabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com